WARSZTATY ZAJĘCIA

Rekreacja, zabawa, wyzwania i coś ładnego

Zajęcia rekreacyjne gwarantują aktywny wypoczynek i integrację.

Uczniowie nie mają często okazji, aby poznawać się w codziennych, nie tylko szkolnych sytuacjach, przebywać ze sobą poznawać swoje zainteresowania, upodobania, budować i wzmacniać przyjaźnie. Umożliwiają pracę nad budowaniem pozytywnych relacji w zespole klasowym, kontaktu z przyrodą i odpoczynku od pędzącej cywilizacji. To entuzjazm, pasja, radość- bycie razem !

Możecie być jak tropiciele na zagadkowym szlaku, kadeci na poligonie przygód, dzielni jak rycerze, czy zręczni jak Indianie, możecie skakać jak rumaki, szukać ukrytych niespodzianek jak poszukiwacze skarbów, blubrać i zajadać szneki z glancem, tańczyć jak dudy zagrają! Po prostu- razem bawić i śmiać się głośno!


Warsztaty plastyczne to za mało-to czas tworzenia.

Wystarczy tak niewiele, by stworzyć coś ładnego i niepowtarzalnego. Jeśli macie chęci, zadbamy o resztę! Zajęcia można dołączyć do programu wycieczki, Zielonej Szkoły i pobytów wakacyjnych, a także zrealizować je w Państwa szkole. Od wiosny do wczesnej jesieni zajęcia odbywają się w „Spichlerzyku pod wilkami” w Żurawińcu, gdzie przygotowane są miejsca dla ok. 20 uczestników (zajęcia realizujemy w podziale na grupy). To odkrywanie w sobie artysty !

Pamiątki można kupić, ale fajnie jest samemu zrobić coś, co – gdy minie czas, gdy nasz wzrok się na tym zatrzyma- będzie zawsze przypominać miłe chwile. Po to właśnie mamy warsztaty plastyczne!

Biuro Edukacji Przyrodniczej i Regionalnej Żurawie