ZIELONE SZKOŁY WYCIECZKI

Zielone Szkoły w „pięknych okolicznościach przyrody”!

Zwiedzicie niezwykłe i piękne miejsca, będziecie przemierzać zielone  bory i wspinać się na  białe wydmy , słuchać szumu wiatru i morza, wypatrywać niezwykłych skał, zagłębiać się w głębiny jaskiń i podziemnych sztolni, a potem wdrapywać się ścieżkami i schodami w stronę słońca-  do miejsc, z których widać więcej pięknego świata! Stworzycie własną historię, którą na zawsze zachowacie w swoich wspomnieniach.

Programy wycieczek i Zielonych Szkół są tak przygotowane, że zapewniają zwiedzanie najciekawszych miejsc w regionie,  program edukacyjny oparty o zajęcia warsztatowe, terenowe czy też gry, integrację grupy przez programy zabawowe i rekreacyjne.  Są realizowane przez ludzi, którzy lubią to co robią i z radością dzielą się tym z innymi. Miejsca zawsze są starannie dobrane i zawsze takie, które będzie się pamiętać.

Celem wyjazdów, które organizuje Biuro jest również edukacja przyrodnicza i regionalna. Dzięki tym wyjazdom dzieci i młodzież „dotkną przyrody”, poznają krainy przyrodnicze, bioróżnorodność ekosystemów, ślady poprzednich pokoleń, miejsca o których uczyły się na lekcjach. I takie, które być może dopiero będzie można odkryć dla siebie.
Gwarantujemy, że nie będzie miejsca na nudę, a wiadomości same zapadać będą w pamięć!

Wycieczki mają zawarty bogaty program i zajęcia, w cenie  bilety wstępu, przewodników lokalnych, noclegi i wyżywienie, autokar (lub z możliwością zamówienia), ubezpieczenie. W dniu powrotu uczestnicy mają zapewniony dodatkowy obiad z napojem, a przy wycieczkach terenowych- również suchy prowiant.

Są po prostu takie, na jakie sami chcielibyśmy jechać !

Biuro Edukacji Przyrodniczej i Regionalnej Żurawie